Wycieczka do Wrocławia

Dnia 24 kwietnia 2015 roku odbyła się wycieczka kulturoznawcza do Wrocławia. Opiekunami podczas wycieczki były panie:  Izabela Tomczyk, Aneta Górska, Anna Paczkowska, Aleksandra Bartczak.

Z Kawęczyna wyjechaliśmy o godzinie 6.00 i już po 4 godzinach dotarliśmy do Wrocławia, gdzie czekało na nas wiele atrakcji.  Zwiedziliśmy, oprowadzani przez przewodnika, Afrykarium i zoo. Mieliśmy też okazję zobaczyć pokaz fontann oraz panoramę Wrocławia ze Sky Tower. Następnie pełni wrażeń, zmęczeni i głodni przejechaliśmy na smaczny obiad do restauracji Verona. Popołudniowy  spacer zaczęliśmy od  Ostrowa Tumskiego  .

Oczywiście we  Wrocławiu nie brakuje też innych pięknych i wartych zobaczenia miejsc, dlatego pragniemy jeszcze raz wrócić do tego miasta, może na studia. Wszyscy uczestnicy  są bardzo zadowoleni z pobytu we Wrocławiu. Dopisała pogoda i  humory.

Dziękujemy organizatorom za  wspaniałą wycieczkę i  Stowarzyszeniu „Kawęczyńskie Forum Rodziców” za  dofinansowanie wyjazdu.

                                           Uczestnicy wyjazdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE

 

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe na warsztaty wokalne, które odbędą się we wtorek 29 maja o godz. 17:00 w Zespole Szkół im. MSC w Kawęczynie.  Warsztaty realizowane w ramach projektu „Razem można więcej”. Projekt uzyskał dotację Wojewody Wielkopolskiego w ramach programu „Aktywizacja środowiska lokalnego”. Realizatorem zadania jest stowarzyszenie „Kawęczyńskie Forum Rodziców”.

 

Prowadzący warsztaty      Koordynator zadania

Krzysztof Jesionek            Arleta Biegańska          

 

Festyn rodzinny „Mama Tata i Ja” w TV TUREK

http://eturek.tv/index.php/turek-aktualosci/9479-kawczyn-bo-rodzina-to-podstawa

Razem można więcej.

 

Stowarzyszenie „Kawęczyńskie Forum Rodziców” zaprasza osoby dorosłe
i młodzież do udziału w projekcie
„Razem można więcej”. Projekt uzyskał dotację Wojewody Wielkopolskiego w ramach programu „Aktywizacja środowiska lokalnego”.

W ramach zadania  organizowane będą m. in. różne warsztaty, w tym artystyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z wyjazdami na pływalnię i na termobaseny oraz rajdy rowerowe.

 

 

Projekt realizowany będzie do końca października 2012 r.

ZAPROSZENIE 

 

       

Zapraszamy kobiety małe i duże na warsztaty kosmetyczne, które odbędą się

w poniedziałek   4 czerwca o godz. 17:00 w Zespole Szkół im. MSC w Kawęczynie. Uczestniczki poznają tajniki makijażu do pracy i na specjalne okazje.

Warsztaty poprowadzą profesjonalne kosmetyczki. Warsztaty są realizowane w ramach projektu „Razem można więcej”. Projekt uzyskał dotację Wojewody Wielkopolskiego w ramach programu „Aktywizacja środowiska lokalnego”.

Realizatorem zadania jest stowarzyszenie „Kawęczyńskie Forum Rodziców”

Prowadząca warsztaty         Koordynator projektu 

Joanna Pyster -Okupna          Arleta Biegańska